Такмичења

Резултати Републичког такмичења из енглеског језика

Наша школа је у суботу, 16.05.2015. године била домаћин  Републичком  такмичењу из енглеског језика за ученике основних школа. Имали смо част да угостимо  16 наставника и  18 ученика из свих крајева Републике Српске који су на Регионалном такмичењу показали најбоље резултате из енглеског језика. Такмичење је протекло у пријатној и радној атмосфери.

Са нестрпљењем смо ишчекивали коначне  резултате. Све вријеме смо навијали за нашу ученицу  Сању Ковачевић. И  на крају, када су резултати коначно били сумирани, сазнали смо ко су најбољи међу најбољима. Прва три мјеста освојиле су сљедеће ученице:

Ранг листа за прва три мјеста

Ред.број

Име и презиме ученика

ЈУ ОШ

Град-општина

Име и презиме наставника

1.

Лана Парежанин

„Св.В.Острошки“

Требиње

Гордана Кандић

2.

Сања Ковачевић

„Свети Сава“

Бања Лука

Жаклина Дугоњић

3.

Марија Петијевић

„Ј.Ј.Змај“

Требиње

Јелена Војчић

Искрене честитке  побједницима као и свим учесницима чији  резултати  нису били далеко  од  првопласираних.

Морамо нагласити да смо нарочито поносни на резултате наше Сање Ковачевић ученице IX4 разреда, која  је на Републичком такмичењу освојила 94 бода од могућих 100 и тако заузела друго мјесто. Сања се вриједно припремала током цијеле школске године под стручним надзором наставнице Жаклине Дугоњић која је такођер заслужна за овако висок пласман на такмичењу.

Сања Ковачевић (у средини), ученица IX4 разреда која је на Републичком такмичењу освојила 2. мјесто
Сања Ковачевић (у средини), ученица IX4 разреда која је на Републичком такмичењу из енглеског језика освојила 2. мјесто