Свети Никола 2019

Најрадоснији празник за првачиће Свети Никола у нашој школи обиљежен је 16. децембра 2019. године. Ученици трећег и четвртог разреда су са својим учитељицама припремили занимљив програм у којем је и публика имала прилику да учествује. Првачићи су били одушевљени таквим програмом и с радошћу пјевали и играли уз стихове пјесаме „Звончићи“. Као и сваке године срећу и осмјех на лицима првачића измамио је долазак Светог Николе на сцену, разговор са њим и подјела пакетића.

Ученици подручне школе на Павловцу су 17. децембра 2019. године за првачиће и њихове родитеље припремили и извели музичко-поетски рецитал о Светом Николи. У приредби  су учествовали сви разреди од другог до петог. Највеселији тренутак и у подручној школи био је долазак Светог Николе и подјела пакетића.