Помоћ дјеци са Косова и Метохије

Предсједник Одбора за помоћ Србима са Косова и Метохије Бања Лука, господин Милорад Арлов, уручио је 11.3.2016.године захвалнице школама које су помагале дјеци са Косова и Метохије.

Захвалница за несебичну помоћ опстанку Срба и српске дјеце на Косову и Метохији уручена је директору наше школе Мирославу Попржену. На његову иницијативу су  у другој половини августа 2014.године, ученици и наставници наше школе угостили дјецу из Обилићa са Косова и на тај начин показали своју хуманост.

У плану је да се и ове школске године проведе слична активност, и да још једном покажемо  да су наставници и ученици наше школе као и њихови родитељи спремни да пруже подршку, те покажу пријатељство и разумијевање српском народу који живи на Косову.

Захвалнице КиМ    Захвалница КиМ