Обавјештење за ученике IX разреда – екстерно вредновање

Обавјештавамо ученике деветих разреда да ће се екстерно вредновање ученичких постигнућа одржати 18.04.2016.године за српски језик и 19.04.2016.године за математику. Ученици деветих разреда су обавезни да дођу у школу у 09:30 на кратак сатанак са одјељенским старијешинама. Одјељенскe старјешинe уводe ученике у просторију у којој ће се рјешавати задаци до 09:45.Ученици се распоређују у клупе чија нумерација одговара  редном броју ученика са збирног списка. Израда задатака почиње у 10:00 и траје до 11:30.Сви ученици рјешавају задатке истог садржаја под истим условима. Ученици су обавезни да са собом понесу ђачку књижицу или неки други идентификациони документ (пасош) и прибор за рад током екстерног вредновања (хемијску оловку, графитну оловку, гумицу, лењир, троугао, шестар).

Свим ученицима желимо много успјеха у рјешавању задатака!