Зимски распуст

Драги ученици,

У четвртак, 31.12.2020. године почиње зимски распуст. Свим нашим ученицима желимо прије свега добро здравље и много лијепих и радосних тренутака који ће уљепшати дане одмора!  Иако је ова школска година почела под посебним и тешким околностима у којима је настава трајала много краће него иначе, у којима сте били раздвојени од својих другара у разреду, у којима вам није било дозвољено да се дружите са вршњацима у школским просторијама и дворишту, ви сте показали велику одговорност и спремност да се снађете у новој и нимало пријатној ситуацији. Зато уживајте и лијепо се одморите у породичном окружењу у којем је најљепше и најсигурније!

Желимо вам срећне божићне и новогодишње празнике и нека вам Нова 2021. година донесе много више срећних тренутака!

Настава у другом полугодишту планирана је да почне 21. јануара 2021. године према сљедећем распореду:

• прва смјена је парна, настава почиње у 7:30 часова
  • друга смјена је непарна, настава почиње у 13:30 часова

Настава у другом полугодишту за први разред почиње према сљедећем распореду:

• прва смјена почиње у 9:00 часова – I2, I3, I4 и I5
  • друга смјена почиње у 13:00 часова – I1