Почетак нове школске 2021/22. године

Драги ученици,

Нова школска година почиње у сриједу, 1. септембра 2021. године. Наставни час ће трајати 45 минута, мали одмор 5 минута, а велики одмор 15 минута.

Прва седмица почиње према сљедећем распореду:

ПРВА СМЈЕНА је парна и почиње са наставом у 07.30 часова. У првој смјени су сви ученици 2, 4, 6. и 8. разреда.

ДРУГА СМЈЕНА је непарна и почиње са наставом у 13.30 часова. У другој смјени  су сви ученици 5, 7. и 9. разреда. Настава ученицима 3. разреда почиње у 14.20 часова.

Ученици првог разреда су у међусмјени, а настава за првачиће почиње у 11.00  и траје до 14.00 часова.

СВИМ УЧЕНИЦИМА ЖЕЛИМО СРЕЋАН ПОЧЕТАК НОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ, МНОГО УСПЈЕХА У УЧЕЊУ И ДОБРО ЗДРАВЉЕ!

Организација васпитно-образовног рада у школској 2021/2022. години

Институт за јавно здравство Републике Српске даје препоруке за организацију наставног процеса, препоруке за запослено особље и препоруке за ученике у условима пандемије као и препоруке за употребу маски.

Препоруке Института можете прочитати на овом линку (кликни да прочиташ).