Са ликовне изложбе

Изложба графика ученика 8. разреда наше школе отворена је 6.марта у просторијама Културног центра УДАС-а. Ученици чије су графике красиле ову изложбу су: Бајић Милош, Врућинић Јована, Галић Валериј, Грбић Михајло, Дамјановић Јана, Дивјак Милица,  Дивљак Мануела, Драгојевић Дарадеа, Драгољић Милијана, Јанковић Ива,Јеличић Данило, Јоргић Ђурђина, Каназир Никола, Лукајић Давид, Митровић Дамјан, Рачић Петар, Улетиловић Николинa, Јовашевић Михајло, Дејановић Алекса, Миљковић Давид, Вучић Давид, Којић Јелена, Лолић Јелена, Кос Милана, Вребац  Деан, Станивуковић Сергеј, Михајловић Марија, Вучић Ана, Шкипина Сара, Ожеговић Ања, Гајиловић Никола, Кодела Сара и Михајловић Ђорђе. Ученици нису скривали срећу и задовољство  због своје прве изложбе.