Трећи школски час инструктивне наставе

Posted on

Трећи школски час наставе на даљину који је емитован 19. марта 2020. године на РТРС-у можете погледати на овим линковима: Од првог до шестог разреда (кликни да прегледаш) Од седмог до деветог разреда (кликни да прегледаш)

Информација о евидентирању дјеце за упис у први разред у школској 2020/2021. години

Posted on

Обавјештавамо родитеље и старатеље дјеце дорасле за упис у први разред да је због новонастале ситуације изазване ширењем вируса корона дошло до измјене термина и начина евидентирања будућих првачића. Евидентирање дјеце за упис у први разред вршиће се искључиво и само путем телефонског позива или електронском поштом ,  у периоду од 1. до 10. априла […]

Настава математике за ученике седмог и деветог разреда

Posted on

Због једноставније комуникације са ученицима, наставница математике Татјана Кардиљано ће на свом Инстаграм профилу поставити задатке из математике који ученицима нису били јасни. Ученици задатке могу погледати на овом линку.