Десети фестивал дјечијег драмског стваралаштва

Ученици III3 разреда, чланови драмске секције,  у пратњи учитељице Зоре Бојанић учествовали су 5.октобра 2019.године на Десетом фестивалу дјечијег драмског стваралаштва. Фестивал је одржан у Мркоњић Граду. На Фестивалу су се представили основци из многих градова и општина Републике Српске као што су: Сребрница, Мркоњић Град, Бијељина, Приједор, Котор Варош и Бања Лука.Наши ученици су наступили са представом „Јежева кућица“. Ученик Вук Војводић је добио награду за најбољег младог перспективног глумца, а друга награда је додјељена за најбољу костим маску. Школа је добла диплом за успјешно представљање на Фестивалу дјечијег драмског стваралаштва и афирмацију драмског стваралаштва, позоришта и културе. Велику подршку учитељици и припреми ученика за овај Фестивал дали су и родитељи ученика.