У Јеврејском културном центру

Јеврејски културни центар већ традиционално организује манифестацију посвећену Међународном дану дјечијих права. Ученици наше школе су 22. новембра 2019. године учествовали на овој манифестацији. Својим наступом и одабиром пјесама изазвали су одушевљење публике. Програм је био посвећен равноправности дјеце без обзира на њихову нацију, расу, пол, социјално поријекло, здравствено стање, мјесто становања и материјални статус. Ученике су за учешће у овом догађају припремали наставници разредне наставе Данијела Зубић, Мирослав Хричак и наставница музичке културе Јелена Станишић. Велику подршку и допринос у организацији и реализацији дали су и родитељи ученика. Више можете прочитати на овом линку.