Дан ученичких постигнућа

Друго полугодиште ове школске године у потпуности је било другачије у односу на претходне школске године. Ситуација која је наметнута због појаве вирса корона онемогућила је да се у школи на свечан начин обиљежи Дан ученичких постигнућа. Ове године нисмо били у могућности да нашим ученицима обезбиједимо простор и вријеме да покажу својим родитељима, вршњацима и наставницима шта су научили током школске 2019/2020. године. Умјесто цјелодневних активносту ученика и свечаног програма, уприличили смо један мањи пријем за ученике који су постигли најбоље резултате у овој школској години, за њихове наставнике и за родитеље најбољих ученика деветог разреда. Директор школе је 8. јуна 2020. године уручио похвале најбољим такмичарима, вуковцима и ученику генерације. Ове школске године ученик генерације је ученица 95 разреда Ана Глигоревић.