Нашим матурантима

Још једна генерација је завршила школовање у нашој школи. И ова генерација је свој посљедњи разред у основној школи завршила у посебним условима рада због пандемије вируса корона. Свјесни смо да је у овој ситуацији најтежи тренутак за наше најстарије ученике било физичко и социјално дистанцирање. Одвојеност разреда у двије групе у периоду када су жељели да проводе што више времена заједно, није са одушевљењем прихваћен. Знали су да ће их упис у различите средње школе раздвојити, да свако полази својим путем и да је девети разред прилика да се друже и уживају у чињеници да су најстарији ученици у школи. Ви сте једна од ријетких генерација која није имала могућност одласка на екскурзију са својим другарима и за које се није могла организовати прослава матурске вечери. Све ове мјере, забране и правила сте разборито прихватили и показали своју зрелост. Нисте имали ни планирану малу матуру али што  се нас тиче сви сте положили и то са најбољим оцјенама. Често је животна школа важнија од свих других школа које завршавамо.

Честитамо нашим матурантима успјешно завршено деветогодишње школовање! Чувајте се и останите здрави! Нека вас живот учини сретним, пратите своје снове и останите добри људи!