Упис

Упис првачића

О Б А В Ј Е Ш Т Е Њ Е

Обавјештавају се родитељи дјеце која припадају МЗ Лауш и Сарачица да ће се у периоду од 27.3.2017.- 31.3.2017. године вршити евидентирање дјеце дорасле за упис у први разред и то у пероду од 9,00- 12 часова и од 13,30-17,00 часова.

У први разред ће се уписивати дјеца рођена 2011 год. односно дјеца која до 1. септембра у текућој години навршавају шест година и која су психо-физички способна за праћење и савладавање васпитно-образовног програма у школи.

У први разред се уписује и дијете старије од шест година које због болести или других разлога није било уписано у школу.

На тражење родитеља и на основу рјешења комисије за упис у први разред могу бити уписана и физички и психички развијена дјеца која до краја текуће календарске године(31.12.2017.)навршавају шест година.

Приликом евидентирања дјеце за упис родитељи су обавезни донијети родни лист дјетета и потврду о мјесту пребивалишта.

Код евидентирања није потребно доводити дијете.

Педагошко-психолошка служба