Долазак дјеце из Косовске Митровице

Наша школа ће и ове школске године бити домаћин дјеци која  долазе са Косова и Метохије на седмодневни одмор. У наш град долази 50 ученика из основних школа „ Бранко Радичевић “ и „ Свети Сава “ из Косовске Митровице. Боравиће од 17. јуна до 24. јуна 2017. године, а узраста су од 9 до 15 година.  Ученици и родитељи који су заинтересовани да угосте дјецу из Косовске Митровице могу  да се јаве директору школе, помоћнику директора или одјељењском старјешини. Напомињемо да је ово већ трећа година како дајемо свој допринос у реализацији пројекта „Спојимо српску дјецу Републике Српске и Косова и Метохије.“ Досадашња искуства нам показују да су створена предивна и вјероватно трајна пријатељства међу дјецом. ПРУЖИМО И ОВАЈ ПУТ РУКУ ПРИЈАТЕЉСТВА ДЈЕЦИ КОЈА ЖИВЕ НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ!