Упис

Уписно подручје школе

1.Уписно подручје Централне школе „Свети Сава“од првог до деветог разреда чине:

Граничне улице уписног подручја: Душана и Владе Копање, Српских рудара, Влашићка, Велебитска, Деспота Константина Драгаша, Босе Живковић, Др.Косте Крсмановића, Вида Симурџића ,Богдана Жерајића, Карађорђева, Велибора Јањетовића Јање, Милоша Матића, Др.Божидара Аџије, Филипа Кљајића-Фиће, Равних Котара.

Унутар граничних су улице: Владимира Роловића, Алексе Шантића, Косовска, Проте Душана Суботића, Светог Николе, Ужичка, Подгоричка, Добојска, Светозара Марковића, Душана Јокића, Опленачка, Српских соколова, Дрварска, Петровачка, Милорада Умјеновића, Божидара Миће Бабића, Јованке Гајић-Змијањке, Светозара Ћоровића, Дарка Јакмировића, Владике Врнаве Настића, Санска, Реље Кнежевића, Др.Косте Крсмановића, те насеља Чокорска поља.

2.Уписно подручје Подручног одјељења Павловац од првог до петог  разреда обухвата насеља: Павловац, Сарачица, дио Бистрице и Горње Мотике, те улице Карађорђева, Крајишких бригада, Момчила Поповића, Кола Српских сестара, Божурска, Невесињска, Завалска, Добрунска,Озренска, Требињска, Житомислићка, Липљанска ,Ђуре Дамјановића.