Дани поклањања и размјене уџбеника

Обавјештавамо ученике деветих разреда да су Наставничко вијеће и Савјет ученика наше школе покренули акцију под називом „Дани поклањања и размјене уџбеника.“

Циљ ове акције да се помогне вишечланим породицама као и породицама гдје су оба родитеља незапослена, те да им се на овај начин смање издаци  за набавку скупих уџбеника.

Ученици деветих разреда би требали у сриједу 25.05.2016.године своје старе уџбенике оставити у библиотеку. Уџбеници ће бити поклоњени вашим другарима којима је то најпотребније.

Позивамо све ученике који су у могућности да поклоне своје старе уџбенике, те на тај начин покажу своју доброту, хуманост, другарство и одговоран однос према књизи.

Уџбенике не треба бацати већ их поклањати некоме ко их може користити сљедеће школске године!