Зимзобал

Ученици III3 разреда у пратњи учитељице Виолете Косић-Бркић су 11. децембра 2023. године на манифестацији „Зимзобал“ учествовали у креативној радионици коју је организовло предузеће „Поште Републике Српске.“ На радионици су имали прилику да науче како написати, адресирати и послати разгледницу, писмо или честитку. Радионица је одржана у Музичком павиљону  „Стакленац.“

Новогодишњи концерт ученика ЈУ ОШ „Свети Сава“ и пријатеља одржан је 21. децембра 2023. године. На концерту су учествовали мали и велики хор наше школе заједно са наставницом музичке културе Јеленом Станишић, ученици трећег разреда и учитељице: Бранка Периновић, Милена Штула, Сњежана Оровац, Јелена Јевђенић, Виолета Косић-Бркић и Славица Бунић. Гости концерта су били ученици ЈУ ОШ „Георги Стојков Раковски“ и маскота „Bear of love.“