Дан ученичких постигнућа

Дан ученичких постигнућа у нашој школи обиљежен је 27.05.2016.године. Током  школске 2015/2016. године ученици и њихови наставници  су вриједно радили те су постигли значајне  успјехе и запажене резултате  из многих предмета. Своја знања, таленте и вјештине ученици су показали  кроз цјелодневни програм који је био организован на овај значајан дан за  наставнике, ученике али и њихове родитеље. У холу школе је отворена ликовна изложба ученика шестих разреда, еколошки кутак са ученичким радовима од рециклираног материјала и математички кутак. Организована су и финална спортска такмичења ученика осмих и деветих разреда. Седми разреди су учествовали у квизу знања, док су девети разреди имали дебату на тему: „ Увођење диференцираних одјељења у основне школе.“ Дан ученичких постигнућа је завршен пригодним културно-умјетничким програмом на којем је директор школе Мирослав Попржен  уручио награде ученицима и наставницима који су постигли најбоље резултате у току ове школске године. Директор је уручио захвалнице предузећима, институцијама и појединцима који су помагали школи током школске 2015/2016. године.

DSC03159 (Large)

DSC03174 (Large)