Дјечија недјеља у нашој школи

Ове године „Дјечија недјеља“ је обиљежена у периоду од 2. до 8. 10. 2017. године под слоганом „Дјечији свијет – мој свијет“. У нашој школи су се свакодневно одржавале разне активности. Ученици продуженог боравка осмислили су ликовну радионицу, а неки од паноа постављени су у холу школе. Разредна настава је кроз часове ВРОЗ-а реализовала разне креативне радионице: музичку, ликовну, литерарну, плесну, фолклорну као и  мноштво других занимљивости. Ученици предметне наставе израдили су своје беџеве које су носили током цијеле седмице као дио „Дјечијег свијета – мог свијета“. За ученике предметне наставе у холу школе је постављен „Пано среће“ на којем су писали своје поруке о срећи. У петак 6. 10. 2017. године са почетком у 12.40 часова одржана је завршна активност, концертом школског бенда. Концерту су присуствовали ученици, наставници и родитељи.