Републици Српској за рођендан

Нашој Републици за 26. рођендан, с љубављу смо поклонили  музичко-сценски програм у Дјечијем позоришту. Наиме, 9. јануара у 10,00 часова започела је прослава рођендана са наступом ученика четири основне школе: „Петар Петровић Његош“, „Змај Јова Јовановић“, „Алекса Шантић“ и „Свети Сава“. Представили смо се саразноврсним програмом. Рецитације, игроказ, плесна тачка и фолклор оправдали су мото овогодишње прославе Дана Републике „Својим кораком“ и показали публици своју посебност и оргиналност. Ученике су за наступ припремали наставница српског језика Милица Убавић и наставници разредне наставе Драган Поповић и Маја Галић. Велика је част била учествовати у овој  манифестацији, а по општој оцјени учесника, координатора и публике оправдали смо повјерење које нам је указано.