Дан отворених врата у Управи за полицијску обуку

Ученици II1 и IV3 разреда у пратњи учитељица Милене Шибаревић и Ренате Бањац су  12. новембра 2018. године посјетили Управу за полицијску обуку, а која је организовала Дан отворених врата за ученике основне школе. Дан отворених врата је организован поводом обиљежавања крсне славе Министарства унутрашњих послова Републике Српске Светог Архангела Михаила. Циљ овог дружења је да се дјеца упознају са радом полицијских службеника као и подизања повјерења у рад полицијских службеника. Ученици су имали прилику да погледају опрему коју користе полицијски службеници, форензичку лабораторију и сталну Музејску поставку МУП-а Републике Српске. Највише им се дојмила вјежба са псима коју су демонстрирали водичи службених паса.