Најљепши ликовни рад за Дан града

Ученици наше школе већ традиционално учествују у обиљежавању Дана града. Љубав према свом Граду показују сваког априла стварајући дивне ликовне и литерарне радове, учествујући у акцијама уређења Града као и спортским активностима које се овом приликом организују.
Ове године наш Град је позвао  ученике петог разреда да учествују у обиљежавању Дана града израдом ликовног или литерарног рада на тему „Мој Град“. Као и сваке године радо смо се одазвали овом позиву. Најљепше ликовне и литерарне радове поклонили смо нашем Граду за рођендан. У мноштву пристиглих радова, ликовни рад наше ученице Елене Пашић V4  одабран је као најљепши.

Отварање изложбе ученичких радова уприличено је у Дому омладине 23. априла 2021. године.
Прву награду за најљепши ликовни рад ученици Елени Пашић уручио је градоначелник  Бање Луке Драшко Станивуковић.
Изложба ће бити отворена до 7. маја ове године, а на изложби су осим Елениног постављени и радови наших ученика који су ушли у ужи избор. Поносни смо на Еленин успјех као и на педагошки рад учитељице Сњежане Оровац која је препознала таленат у својој ученици, подстицала, његовала и развијала га кроз петогодишњи рад.

Више о овом догађају можете прочитати на овом линку (кликни да отвориш).

Видео прилог о овом догађају можете погледати овдје: