Школски хор

Велики хор наше школе под диригентском палицом наставнице музичке културе Јелене Станишић је у току школске 2022/2023. године имао низ сјајних наступа у школи и изван школе.

26. децембра су одржали Новогодишњи концерт у Музичком павиљону „Стакленац“ у оквиру „Зимзобала.“ На концерту су учествовали и ученици разредне наставе које су припремале учитељице: Маја Галић, Даниела Милинчић, Драгана Новаковић, Сања Тотић и Славица Бунић.

На дочеку православне Нове 2023. године код Храма Христа Спаситеља наступиле су ученице наше школе: Сара Јовић, Лана Адамовић, Милица Милошевић и Ана Белецан  заједно са етно пјевачицом Бранком Зечевић.

Шести Светосавски бал који је одржан 25. јануара 2023. године у Банском двору, отворили су чланови нашег хора химном Светом Сави.

Заједно са хором ЈУ ОШ „Г. С. Раковски“ пјевали су у Банском двору 26.јануара на додјели Светосавске награде најбољим ученицима, а коју додјељује Град.