Посјета ЈУ Геронтолошком центру Бања Лука и Заводу за физикалну медицину и рехабилитацију Др Мирослав Зотовић

Ученици петог разреда у пратњи учитеља Мирослава Хричка посјетили су 1.марта 2019. године ЈУ Геронтолошки центар Бања Лука и извели музичко-поетски рецитал за кориснике Центра. Кроз поезију, пјесму и игру пожељели су нашим најстаријим суграђанкама срећан 8. март.

Нешто више о овом дружењу можете погледати и на овом линку.

Тридесетак ученика петог разреда посјетили су 20. марта 2019. године Завод за физикалну медицину и рехабилитацију Др Мирослав Зотовић.  Корисницима рехабилитационог центра припремили су музичко – поетски рецитал посвећен доласку прољећа. Програм који су припремили са учитељима: Мирославом Хричком и Метлић Луком назвали су „Поздрав прољећу“.

Нешто више о овом дружењу можете погледати и на овом линку

Велику подршку и помоћ у реализацији ових посјета пружили су и родитељи ученика.