Прослава 8. марта

Ученици разредне наставе су са својим учитељима за мајке и баке припремили  пригодан културно-забавне програм поводом 8. марта Дана жена.

Пети разред је извео свој програм 6.марта 2019. године у холу школе. Ученике су за наступ припремали учитељи Мирослав Хричак и Лука Метлић.

Приредба поводом Дана жена одржана је и у подручној школи на Павловцу 7. марта 2019. године. У приредби су учестовали ученици од првог до петог разреда. За своје мајке и баке сами су израдили поклоне које су им овом приликом и уручили.

Истог дана су и ученици првог разреда у централној школи извели музичко-поетски рецитал својим мајкама и бакама.

Колика је љубав према мајкама и бакама показао је и II3 разред 9. марта 2019. године кроз пјесму, плес и игру. Својим мајкама су поклонили честитке које су сами израдили уз малу помоћ учитељице Зоре Бојанић.