Прваци на Републичком такмичењу

Највећи успјех на такмичењу у школској 2018/2019. години постигао је школски хор. На Републичкој смотри хорова одржаној 22.маја 2019.године у Банском двору, хор наше школе освојио је прво мјесто. Школски хор се представио заједно са школским орекестром. За овај наступ током школске 2018/2019.године, ученике је припремала наставница Музичке културе Јелена Станишић. Ученици чланови хора који су учествовали на такмичењу су: Сташа Матић, Лана Станковић, Јелена Милаковић, Жељана Живковић, Марија Поповић, Мариа Зрнић, Зорица Стојчић, Марија Кнежевић, Софија Божић, Јелена Кнежић, Николина Маријанац, Ана Рашић, Петра Ђурић, Кристина Јованић, Тамара Ђукић, Дуња Галић, Анђела Ратковић, Анђела Зрнић, Сара Зрнић, Михаела Божић, Анђела Бабић, Милана Вучковић,Јелена Шервал, Маја Репић, Марко Милошевић, Марија Пајић, Милица Цвикић, Матеја Чабрило, Ивана Дугоњић, Ана Глигоревић, Исидора Ђуричић, Јована Гатарић, Милица Бојанић, Јована Јовић, Сергеј Раковић, Марко Ковачевић.Ученици чланови оркестра који су учествовали на такмичењу су: Милић Грујић (хармоника), Вељко Јованић (хармоника), Давид Јованић (хармоника), Радомир Дулић (труба), Сара Косић (гитара), Романа Ђурђевић (гитара), Лара Матић (виолина).