Дан ученичких постигнућа

Дан ученичких постигнућа обиљежен је 31.маја 2019. године. Ученици су имали прилику да покажу свој рад и знање које су стекли током школске године. Отворена је изложба ликовних и литерарних ученичких радова која је била постављена у холу школе као и радови  „Читалића“ наше школе.  Организован је квиз знања за ученике седмог разреда као и спортска такмичења за ученике осмог и деветог разреда. Еколошка секција је припремила занимљиву едукативну радионицу о љековитом биљу из наших крајева за све ученике школе уз дегустацију чајева. Роботичка секција презентовала је млађим ученицима свој рад у кабинету техничког образовања. Ученици су са пажњом и занимањем пратили рад старијих ученика са mBot роботима. Обиљежавање Дана ученичких постигнућа завршено је културно-умјетничким програмом који је приказао нашу школу кроз 50 година постојања и рада. Директор је овом приликом наградио ученике и наставнике који су постигли најбоље резултате у току школске године. Захвалио се компанијама, институцијама и пријатељима школе који су помогли и подржали рад школе. Свечаност је завршена проглашавањем ученика генерације за школску 2018/2019.годину, а то је Раде Милаковић ученик IX1 разреда.