Такмичења

Државно такмичење из Прве помоћи

Екипа Прве помоћи наше школе је на Државном такмичењу пружања прве помоћи које се одржало у Теслићу 10.10.2015.г.  постигла велики успјех.

Наши ученици су освојили одлично друго мјесто. Како кажу, имали су велики мотив за побједу, жељели су да побиједе због њиховог бившег капитена Драгомира Ђурића који због болести није могао да се такмичи.

Чланови екипе били су: Анђела Бујић, Милош Јањетовић, Дајана Иџан, Карла Крањец, Дејана Гајић и Анастасија Поповић.

Такмичило се на пет полигона, четири радна и један с реанимацијом. Најтеже им је било то што је падала киша, па су били мокри кад су ишли од полигона до полигона. За такмичење их је припремала наставница биологије  Нада Новаковић и  инструктор Данијел Петровић.

Да су обуке тешке свједочи и то да су вјежбали и по 4-5 сати дневно више од десет мјесеци.

Честитамо наставници и екипи на изванредним резултатима.