Никољданске свечаности

Током школске године у нашој школи се обиљежавају и прослављају многи празници који су увијек весели и свечани, али приредба која се организује у част Светог Николе је посебна и незаборавна јер јој се највише радују наши најмлађи ученици. Дана 17.12.2015.године, поводом Светог Николе заштитника дјеце и морепловаца, уприличена је приредба за ученике првих разреда. Уз пјесму, рецитацију, игру и плес наши најмлађи ученици су дочекали Светог Николу. Дарујући сваког ученика, Свети Никола је испунио дјечија срца радошћу и весељем. Родитељи и ученици нису скривали одушевљење припремљеним програмом. Приредбу су организовали и припремали учитељи Мирослав Хричак и Маја Галић уз велику помоћ и залагање осталих учитеља наше школе.