Међусобна сарадња професора страних језика

Народна и универзитетска библиотека Републике Српске и Амерички кутак Бања Лука срдачно су нас позвали  на радионицу под насловом “Међусобна сарадња професора страних језика” која се одржала  у понедјељак, 30. 05. 2016. године у 19:00 часова у Америчком  кутку Бања Лука.

Циљ овога догађаја је креирање мреже присутних на овој радионици и усмјеравање на активну међусобну сарадњу и подршку.

Током радионице било је  приказано неколико начина подучавања граматике путем техника симулација и сви учесници ће добити цертификат о учешћу.

Нашу школу је представљала професорица њемачког језика и књижевности Биљана Вукота Јањетовић и ученице осмих разреда Ведрана Грмуша, Кристина Бранковић, Милица Савић и Милана Савић.

На занимљив начин смо, кроз игру показали како се може спровести понављање наученог вокабулара и граматике.

IMG_0109 (Medium) IMG_0108 (Medium)