Школа у природи на Јахорини

Ученици петих разреда наше школе и њихове учитељице имали су наставу у природи на планини Јахорина у периоду од 14. маја до 19.маја 2016.год. Путовали су аутобусом путним правцем Бања Лука – Прњавор – Дервента – Добој – Зеница – Сарајево  – Пале – Јахорина и на  тај начин упознали крајолике Републике Српске и Федерације Б и Х. Доласком на  Јахорину, смјештени су у хотелу „Бистрица“. Све дане боравка пратило их је  свјеже али сунчано вријеме, па су имали могућност да уживају  у правој планинској клими. Упознали су се са љепотама олимпијске планине Јахорине; географским положајем, климом , рељефом као и многим историјским и друштвеним занимљивостима везаним за Јахорину. Сваки дан је започињао јутарњом гимнастиком, обавезном наставом, разним спортским активностима, шетњама по планинским путељцима и разним такмичењима. У вечерњим сатима уживали су у заједничким дружењима организованим као тематске вечери ( диско вечери, маскенбал, ја имам таленат,ревија најљепших фризура, пиџама парти…). По ријечима ученика, сваки дан  школе у природи био је предиван и незабораван. Нарочито су поносни на комплименте које су добили од особља хотела за дисциплину, уредност и лијепо понашање.

Skola u prirodi 2016_1

Skola u prirodi 2016_2