Донација нових књига нашој школи

Наша школа је 5. октобра 2016. године од Hypo Alpe Adria банке добила на поклон око 100 нових књига из дјечије књижевности, те научне и стручне литературе. Ове књиге су веома значајне и корисне, како за рад школских секција тако и за оне ученике који воле читати квалитетну литературу прилагођену основношколском узрасту. С обзиром да је један од циљева часова српског језика развијање и његовање љубави према књизи и читању квалитетне литературе код ученика, ова као и свака друга донација књига је велика подршка школи и васпитно-образовном процесу. Ученици и наставници наше школе захвални су HYPO банци која је показала пријатељство и разумијевање према школи и својом донацијом помогла раду школске библиотеке.