Нове лектире за школску библиотеку

Уз подршку МФ банке, школска библиотека је у четвртак 20.октобра постала богатија за 318 нових наслова књига. Књиге је уручио директор МФ банке Младен Боснић. Ради се о лектирама које су неопходне у настави српског језика. Уручењу донације присуствовали су ученици наше школе који нису крили одушевљење новим лектирама. Највећу радост измамила је књига Том Сојер.

donacija-knjiga-mf-banka-2016-1

Ученици су се на свој начин захвалили за поклон директору и службеницима МФ банке, припремивши им краћи културно-забавни програм.

donacija-knjiga-mf-banka-2016-3

donacija-knjiga-mf-banka-2016-2

Дјелић атмосфере са додјеле књига као и медијску попраћеност овог догађаја можете погледати на сљедећим линковима:

Лектире које смо добили олакшаће рад библиотеке и побољшати квалитет наставе српског језика.

Нашим добротворима МФ банци захваљујемо на лектирама, а ученицима желимо да што више времена проводе у читању добрих књига и да у том читању уживају!